See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisní práce pro oblast instalace FVE
Beschreibung: Předmětem zakázky Je provedení prvního paralelního připojení, výměna elektroměrů a odečet standartizovaným komunikačním rozhraním. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 16760-2022
Interne Kennung: Servisní práce pro oblast instalace FVE
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 1 - RS Brno
Los: LOT-0006
Titel: Část 2 - RS Hodonín
Los: LOT-0007
Titel: Část 3 - Nové Město na Moravě
Beschreibung: Předmětem zakázky Je provedení prvního paralelního připojení, výměna elektroměrů a odečet standardizovaným komunikačním rozhraním. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0008
Titel: Část 4 - RS Otrokovice
Los: LOT-0009
Titel: Část 5 - RS Prostějov
Los: LOT-0010
Titel: Část 6 - RS Jihlava
Los: LOT-0011
Titel: Část 7 - RS Znojmo
Los: LOT-0012
Titel: Část 8 - RS České Budějovice
Los: LOT-0013
Titel: Část 9 - RS Jindřichův Hradec
Los: LOT-0014
Titel: Část 10 - RS Písek
Los: LOT-0015
Titel: Část 11 - RS Tábor