2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wierzchosławice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w dokumentach zamówienia rodzajów odpadów komunalnych: 1) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Wierzchosławice (teren całej gminy jest jednym sektorem) 2) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wierzchosławicach 3) z obiektów użyteczności publicznej.
Interne Kennung: ZP.271.1.2.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych poniżej rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Wierzchosławice (teren całej gminy jest jednym sektorem). Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w szczególności: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 20 03 01), b) papieru (kod 15 01 01, 20 01 01), c) metalu (kod 15 01 04, 20 01 40), d) tworzyw sztucznych (kod 15 01 02, 20 01 39), e) szkła (kod 15 01 07, 20 01 02), f) odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, zmieszanych odpadów opakowaniowych (kod 15 01 05, 15 01 06), g) bioodpadów (kod 20 01 08, 20 02 01). Gmina Wierzchosławice posiada własne pojemniki na zmieszane odpady komunalne o odpowiedniej jakości i pojemności. Pojemniki znajdują się na każdej nieruchomości zamieszkałej na terenie Gminy Wierzchosławice. Wykonawca zobowiązany będzie do podstawienia jedynie pojemników o poj. 1100 l, do których będą zbierane odpady selektywne (papier, szkło, plastik) - 6 do 12 pojemników zgodnie z OPZ. Zamawiający oczekuje od Wykonawcy wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zgodnie z OPZ. Częstotliwość odbierania odpadów: 1) Zabudowa jednorodzinna oraz domki letniskowe: - zmieszane odpady komunalne – co dwa tygodnie, - segregowane odpady komunalne – jeden raz w miesiącu, z tym że w okresie od kwietnia do października bioodpady będą odbierane co dwa tygodnie, 2) Zabudowa wielolokalowa: - zmieszane odpady komunalne – jeden raz w tygodniu, - segregowane odpady komunalne – dwa razy w miesiącu, z tym że w okresie od kwietnia do października bioodpady będą odbierane nie rzadziej niż raz na tydzień, Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odebranych odpadów zgodnie z przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany będzie do ważenia odebranych odpadów w Wierzchosławicach po każdej zbiórce. Przed rozpoczęciem świadczenia usługi Wykonawca opracuje harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wierzchosławice i przekaże je Zamawiającemu do uzgodnienia. Wykonawca zobowiązany będzie do przekazywania Zamawiającemu raportów miesięcznych dotyczących odebranych i zagospodarowanych odpadów. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. Pozostałe informacje zawarte są w SWZ i załączniku do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części I.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung