25562-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowościach Poklatki, Markowice, Kleszczewo, Gowarzewo w Gminie Kleszczewo, w formule zaprojektuj i wybuduj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowościach Poklatki, Markowice, Kleszczewo, Gowarzewo w Gminie Kleszczewo, w formule zaprojektuj i wybuduj
BeschreibungW ramach przedmiotu zamówienia realizowane będzie m. in.: zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w poniżej wskazanych miejscowościach Gminy Kleszczewo: - Poklatki, - Markowice, - Kleszczewo w rejonie ul. Brzozowej, - Gowarzewo w rejonie ul. Agrestowej i ul. Przyjemnej. Szczegółowy zakres prac i robót oraz opis zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej: PFU) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, obejmującym wykonanie dokumentacji projektowej dla ww. zamówienia, wykonanie robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 P.z.p., przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 P.z.p. (tzw. procedura odwrócona). 5. Wykonawca będzie realizował inwestycję zgodnie z zasadą DNSH. Na każdym etapie prac inwestycja: - nie doprowadzi do znacznego zwiększenia wytwarzania, spalania lub unieszkodliwiania odpadów; - nie doprowadzi do znaczącej nieefektywności w zakresie bezpośredniego lub pośredniego korzystania z jakiegokolwiek zasobu naturalnego (OZE, surowce, woda i grunty) na dowolnym etapie jego cyklu życia, która nie zostanie ograniczona do minimum za pomocą odpowiednich środków; - nie spowoduje znaczących i długoterminowych szkód dla środowiska w kontekście gospodarki o obiegu zamkniętym (np. wprowadzenie systemów selektywnej zbiórki odpadów, co umożliwi efektywny recykling oraz odzysk surowców wtórnych; wdrażanie rozwiązań zmierzających do oszczędzania zasobów naturalnych, takich jak woda i energia; zastosowanie nowoczesnych technologii izolacyjnych mających na celu zminimalizowanie zużycia energii, co sprzyjać będzie ochronie zasobów naturalnych oraz ogranicza presję na ekosystem) - zakłada wdrożenie rozwiązań umożliwiających efektywne zarządzanie zasobami wodnymi oraz ograniczenie zużycia wody. Zamawiający w oparciu o art. 305 pkt 1 Pzp w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy P.z.p., przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług i robót budowlanych.
Vorherige Bekanntmachung681067-2025
Interne KennungZP.271.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak