2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Gminy Strzelin i jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 716 z późn. zm.) obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla obiektów Gminy Strzelin i jej jednostek organizacyjnych, zgodnie z wykazem punktów poboru stanowiącym załącznik do niniejszego wniosku, w niżej wskazanych wielkościach: 1) W-1.1 - 3480 kWh; 2) W-2.1 - 53000 kWh; 3) W-3.6 - 453050 kWh; 4) W-4 - 1013400 kWh; 5) W-5 - 2010000 kWh. Razem 3532930 kWh
Vorherige Bekanntmachung: 699374-2025
Interne Kennung: ZP.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 716 z późn. zm.) obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla obiektów Gminy Strzelin i jej jednostek organizacyjnych, zgodnie z wykazem punktów poboru stanowiącym załącznik do niniejszego wniosku, w niżej wskazanych wielkościach: 1) W-1.1 - 3480 kWh; 2) W-2.1 - 53000 kWh; 3) W-3.6 - 453050 kWh; 4) W-4 - 1013400 kWh; 6) W-5 - 2010000 kWh. Razem 3532930 kWh.