255657-2025 - Wettbewerb
Polen – Aluminiumsulfat – Dostawy siarczanu glinu w ilości 2 254 ton.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy siarczanu glinu w ilości 2 254 ton.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa siarczanu glinu, w ilości 2 254 ton (dalej również „Produkt”) – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy. 1.1. Zakład Uzdatniania Wody Goczałkowice, ul. Jeziorna 5, 43-230 Goczałkowice-Zdrój (PL22C) - w ilości 2 070 ton. 1.2. Zakład Uzdatniania Wody Dziećkowice, ul. Wodna 3, 41-107 Imielin (PL22C) – w ilości 161 ton. 1.3. Stacja Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 34, 42-584 Wymysłów (PL22B) – w ilości 23 ton. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) Aktualny atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych charakterystyce Produktu ujętej w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ. – Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe co do każdego z parametrów wskazanych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ (poza postacią i barwą). Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 4.2 Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne KennungFP/321/15/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W Postępowaniu zastosowanie ma art. 139 ust. 1 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia (tzw. „procedura odwrócona”). 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej eZamawiający Marketplanet (dalej „Platforma”), dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://gpw-katowice.ezamawiajacy.pl lub: https://oneplace.marketplanet.pl. 3. Wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, szczegółowo określa Rozdział XVI SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy siarczanu glinu w ilości 2 254 ton
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa siarczanu glinu, w ilości 2 254 ton (dalej również „Produkt”) – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy. Miejsce realizacji dostaw: 1.1. Zakład Uzdatniania Wody Goczałkowice, ul. Jeziorna 5, 43-230 Goczałkowice-Zdrój (PL22C) - w ilości 2 070 ton 1.2. Zakład Uzdatniania Wody Dziećkowice, ul. Wodna 3, 41-107 Imielin (PL22C) – w ilości 161 ton 1.3. Stacja Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 34, 42-584 Wymysłów (PL22B) – w ilości 23 ton 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) Aktualny atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych charakterystyce Produktu ujętej w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ. – Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe co do każdego z parametrów wskazanych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ (poza postacią i barwą). Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Menge2 254 Tonnen