25567-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa systemu do nagrywania, monitorowania, zarządzania i analizowania zdalnych dostępów sieciowych do systemów lub usług, zwanego dalej Systemem PAM, wraz z gwarancją i usługami wsparcia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu do nagrywania, monitorowania, zarządzania i analizowania zdalnych dostępów sieciowych do systemów lub usług, zwanego dalej Systemem PAM, wraz z gwarancją i usługami wsparcia.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa dwóch urządzeń z Systemem PAM wraz licencjami; b) instalacja, wstępna konfiguracja, przygotowanie i przekazanie Dokumentacji powdrożeniowej zgodnie z pkt. XI oraz XII OPZ; c) zapewnienie Gwarancji na Urządzenia oraz Wsparcia technicznego producenta na okres 36 miesięcy; d) przeprowadzenie Warsztatu powdrożeniowego zgodnie z pkt. IX OPZ. e) realizacja Godzin eksperckich w ramach opcji zgodnie z pkt. X OPZ. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3 . Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych -https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w następujących terminach: 1) dostawa Urządzeń wraz z gwarancją oraz dostawa oprogramowania i licencji, instalacja, wstępna konfiguracja oraz wdrożenie dostarczonego systemu – do 90 Dni Roboczych od zawarcia Umowy. 2) przeprowadzenie Warsztatu powdrożeniowego – w terminie 30 Dni Roboczych od wykonania zadań, o których mowa w pkt. 1 powyżej. 3) przekazanie Dokumentacji powdrożeniowej – w terminie 14 Dni Roboczych od zakończenia prac z pkt. 1 powyżej. 4) Okres Gwarancji i Wsparcia technicznego będzie wynosił 36 miesięcy od zakończenia prac z pkt. 1 powyżej. 5) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w punkcie X OPZ, przez okres 36 miesięcy od zakończenia prac z pkt. 1 powyżej.
Interne KennungCOI-ZAK.262.64.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ
Optionen
Beschreibung der OptionenInformacja o opcji: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie realizacji przez Wykonawcę godzin eksperckich świadczonych w ramach Godzin Roboczych w wymiarze maksimum 600 godzin eksperckich. 2. Zamawiający zastrzega, że skorzystanie z opcji jest jego uprawnieniem, nie zaś zobowiązaniem, a zlecanie realizacji Godzin eksperckich odbywać będzie się zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem Zamawiającego. 3. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego całkowitej wartości wynagrodzenia dotyczącego opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego, w szczególności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy 4. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji przez okres 36 miesięcy od dnia wdrożenia dostarczonego systemu .