2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dystrybucja Kalendarza Leśnika i Strażnika Leśnego 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dystrybucja Kalendarza Leśnika (21 500 szt.) i Strażnika Leśnego 2027 (900 szt.). Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 9 do specyfikacji. Dodatkowe warunki dotyczące przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Ilość kalendarzy może ulec zmianie. 1. „Kalendarz Leśnika 2027” - oprawa skóropodobna: a) format A-5; b) objętość 512 stron; c) Kolorystyka: - strony od nr 1 - 342 (2 + 2) - Pantone 485 U, Pantone 3305 U; - strony od nr 343 - 512 (1 + 1) – Black, - W TYM maksymalnie 30 stron (4 + 4) CMYK d) papier offsetowy 70 g/m2 o zabarwieniu kremowym, o nieprzezroczystości (opacity) nie mniejszej niż 92% - maksymalna dopuszczalna grubość samego bloku kalendarza nie przekroczy 22 mm; e) registry (wycięcia) miesiącami; f) blok szyty nićmi, wykonany w technologii uniemożliwiającej samoczynne zamykanie się kalendarza po otwarciu i położeniu na płaską powierzchnię; g) oprawa tektura (2 mm) z pianką (2 mm), materiał skóropodobny w kolorze ciemno zielonym (dotychczas stosowano virando nr okleiny 7928), grubość okleiny 0,5 -0,7 mm – (materiał dostarczony Zamawiającemu do akceptacji), narożniki zaokrąglone, okładka kalendarza powinna wystawać poza blok kalendarza po jego oprawieniu o minimum 3mm i maksimum 5 mm z każdej strony poza grzbietem, zapewniając ochronę krawędzi bloku i zachowując estetykę gotowego wyrobu; h) tłoczenie – precyzyjny suchy tłok I strona okładki, ciemniejszy niż pozostała część okładki (logo LP, rok, tytuł); i) wyklejka papier offsetowy 120 g/m2 o zabarwieniu kremowym; j) kapitałka biała; k) tasiemki satynowe zakładkowe 2 sztuki (biała i zielona) - wklejone jednym końcem w grzbiet (przy górnej krawędzi grzbietu), końce tasiemek zabezpieczone przed strzępieniem; l) grzbiet półokrągły; m) indywidualne tłoczenie na okładce kalendarza leśnika do 1500 egzemplarzy z 21 500 egz. (nie więcej niż 35 wzorów); n) nakład – 21 500 egz. (+/- 3%) 2. „Kalendarz Strażnika Leśnego 2027” - oprawa skóropodobna: a) format A-5; b) objętość 468 stron; c) Kolorystyka: od strony 1 - 342 (2 + 2) - Pantone 485 U, Pantone 3305 U; strony od nr 343 - 468 (1 + 1) – Black W TYM maksymalnie 10 stron (4 + 4) CMYK d) papier offset biały 70 g/m2, o nieprzezroczystości (opacity) nie mniejszej niż 92% - maksymalna dopuszczalna grubość samego bloku kalendarza nie przekroczy 20 mm; e) registry (wycięcia) miesiącami; f) blok szyty nićmi (wytrzymałość nici na zrywanie min 10N), wykonany w technologii uniemożliwiającej samoczynne zamykanie się kalendarza po otwarciu i położeniu na płaską powierzchnie; g) oprawa tektura (2 mm) z pianką (2 mm), materiał skóropodobny w kolorze ciemno zielonym (dotychczas stosowano virando nr okleiny 7928), grubość okleiny 0,5 -0,7 mm - (materiał dostarczony Zamawiającemu do akceptacji), narożniki zaokrąglone, okładka kalendarza powinna wystawać poza blok kalendarza po jego oprawieniu o minimum 3mm i maksimum 5 mm z każdej strony poza grzbietem, zapewniając ochronę krawędzi bloku i zachowując estetykę gotowego wyrobu; h) tłoczenie – precyzyjny suchy tłok I strona okładki, ciemniejszy niż pozostała część okładki (logo LP, rok, tytuł); i) wyklejka papier offsetowy biały 120 g/m2; j) kapitałka biała; k) tasiemki satynowe zakładkowe 2 sztuki (biała i zielona) - wklejone jednym końcem w grzbiet (przy górnej krawędzi grzbietu), końce tasiemek zabezpieczone przed strzępieniem; l) grzbiet półokrągły; o) nakład – 900 egz. (+/- 3%).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dystrybucja Kalendarza Leśnika (21 500 szt.) i Strażnika Leśnego (900 szt.) 2027. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 9 do specyfikacji. Dodatkowe warunki dotyczące przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Ilość kalendarzy może ulec zmianie. 1. „Kalendarz Leśnika 2027” - oprawa skóropodobna: a) format A-5; b) objętość 512 stron; c) Kolorystyka: - strony od nr 1 - 342 (2 + 2) - Pantone 485 U, Pantone 3305 U; - strony od nr 343 - 512 (1 + 1) – Black, - W TYM maksymalnie 30 stron (4 + 4) CMYK d) papier offsetowy 70 g/m2 o zabarwieniu kremowym, o nieprzezroczystości (opacity) nie mniejszej niż 92% - maksymalna dopuszczalna grubość samego bloku kalendarza nie przekroczy 22 mm; e) registry (wycięcia) miesiącami; f) blok szyty nićmi, wykonany w technologii uniemożliwiającej samoczynne zamykanie się kalendarza po otwarciu i położeniu na płaską powierzchnię; g) oprawa tektura (2 mm) z pianką (2 mm), materiał skóropodobny w kolorze ciemno zielonym (dotychczas stosowano virando nr okleiny 7928), grubość okleiny 0,5 -0,7 mm – (materiał dostarczony Zamawiającemu do akceptacji), narożniki zaokrąglone, okładka kalendarza powinna wystawać poza blok kalendarza po jego oprawieniu o minimum 3mm i maksimum 5 mm z każdej strony poza grzbietem, zapewniając ochronę krawędzi bloku i zachowując estetykę gotowego wyrobu; h) tłoczenie – precyzyjny suchy tłok I strona okładki, ciemniejszy niż pozostała część okładki (logo LP, rok, tytuł); i) wyklejka papier offsetowy 120 g/m2 o zabarwieniu kremowym; j) kapitałka biała; k) tasiemki satynowe zakładkowe 2 sztuki (biała i zielona) - wklejone jednym końcem w grzbiet (przy górnej krawędzi grzbietu), końce tasiemek zabezpieczone przed strzępieniem; l) grzbiet półokrągły; m) indywidualne tłoczenie na okładce kalendarza leśnika do 1500 egzemplarzy z 21 500 egz. (nie więcej niż 35 wzorów); n) nakład – 21 500 egz. (+/- 3%) 2. „Kalendarz Strażnika Leśnego 2027” - oprawa skóropodobna: a) format A-5; b) objętość 468 stron; c) Kolorystyka: od strony 1 - 342 (2 + 2) - Pantone 485 U, Pantone 3305 U; strony od nr 343 - 468 (1 + 1) – Black W TYM maksymalnie 10 stron (4 + 4) CMYK d) papier offset biały 70 g/m2, o nieprzezroczystości (opacity) nie mniejszej niż 92% - maksymalna dopuszczalna grubość samego bloku kalendarza nie przekroczy 20 mm; e) registry (wycięcia) miesiącami; f) blok szyty nićmi (wytrzymałość nici na zrywanie min 10N), wykonany w technologii uniemożliwiającej samoczynne zamykanie się kalendarza po otwarciu i położeniu na płaską powierzchnie; g) oprawa tektura (2 mm) z pianką (2 mm), materiał skóropodobny w kolorze ciemno zielonym (dotychczas stosowano virando nr okleiny 7928), grubość okleiny 0,5 -0,7 mm - (materiał dostarczony Zamawiającemu do akceptacji), narożniki zaokrąglone, okładka kalendarza powinna wystawać poza blok kalendarza po jego oprawieniu o minimum 3mm i maksimum 5 mm z każdej strony poza grzbietem, zapewniając ochronę krawędzi bloku i zachowując estetykę gotowego wyrobu; h) tłoczenie – precyzyjny suchy tłok I strona okładki, ciemniejszy niż pozostała część okładki (logo LP, rok, tytuł); i) wyklejka papier offsetowy biały 120 g/m2; j) kapitałka biała; k) tasiemki satynowe zakładkowe 2 sztuki (biała i zielona) - wklejone jednym końcem w grzbiet (przy górnej krawędzi grzbietu), końce tasiemek zabezpieczone przed strzępieniem; l) grzbiet półokrągły; o) nakład – 900 egz. (+/- 3%).