2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne świadczenie usług organizacji krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie dostawy biletów lotniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne (zależnie od potrzeb Zamawiającego) świadczenie usługi organizacji krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w zakresie dostawy biletów lotniczych w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, na warunkach określonych w Projekcie umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 810019-2025
Interne Kennung: AEZ/S-194/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne (zależnie od potrzeb Zamawiającego) świadczenie usługi organizacji krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w zakresie dostawy biletów lotniczych w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, na warunkach określonych w Projekcie umowy (Załącznik nr 6 do SWZ). 2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje: 1) przedstawienie każdorazowo nie mniej niż trzech (3) różnych wariantów połączeń (o ile istnieją), z uwzględnieniem najkorzystniejszej ceny i promocji (tzn. uwzględniając zniżki: oferty tanich linii lotniczych, grupowe, wynikające z terminu rezerwacji połączeń weekendowych oraz innych promocji doraźnych), długości trasy i czasu podróży, w czasie nie dłuższym niż 4 godziny. Warianty połączeń każdorazowo zawierać będą optymalny plan podróży uwzględniający ewentualne połączenia kolejowe lub autobusowe z miejsca lądowania o miejsca celu podróży występujące w ramach jednego przejazdu; 2) dokonywanie rezerwacji w czasie nie dłuższym niż dwie (2) godziny od uzyskania, za pośrednictwem poczty e-mail, informacji o wyborze połączenia; 3) sprzedaż zamówionych biletów lotniczych, potwierdzona przesłaniem drogą elektroniczną na wskazany adres, biletu wystawionego w formie elektronicznej. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie zapewnienie następującego minimalnego zakresu świadczonych usług: 1) wyznaczenie trzech kasjerów biletowych z doświadczeniem, z podaniem telefonów komórkowych do tych osób – osoby te będą odpowiedzialne za współpracę z Zamawiającym w zakresie przedstawienia wariantów połączeń oraz rezerwację wybranych połączeń lotniczych; 2) przesłanie raportów po zakończeniu każdego miesiąca kalendarzowego z wykorzystania kwoty umowy, na podstawie wystawionych przez Wykonawcę faktur z podziałem na: bilety lotnicze krajowe, bilety lotnicze zagraniczne, z wyszczególnieniem czynników cenotwórczych biletu (taryfy biletu, opłat lotniskowych i opłaty transakcyjnej). 4. W oparciu o art. 95 ust. 1 ustawy, zgodnie z postanowieniami § 3 Projektu umowy, Zamawiający wymaga, aby czynności określone w ust. 2 były wykonywane przez pracowników Wykonawcy zatrudnionych na podstawie stosunku pracy w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 277 ze zm.). 5. W przypadku gdy Wykonawca do realizacji zamówienia wskaże osoby lub osobę, o których mowa w ust. 4, i osoba taka będzie posiadała status osoby wymienionej w art. 96 ust. 2 pkt 2 lit. e) ustawy tj. osoby niepełnosprawnej w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 913), Zamawiający dokonując oceny i porównania złożonych ofert, w oparciu o deklarację złożoną na druku Formularza ofertowego (Załącznik nr 1 do SWZ), przyzna ofercie takiego Wykonawcy, liczbę punktów, odpowiednio 5 lub 10 punktów, obliczoną zgodnie z zasadą wyrażoną w kryterium oceny ofert, określonym w Rozdziale XII SWZ Aspekty społeczne. 6. Zamawiający, w oparciu o art. 60 i art. 121 ustawy, zastrzega obowiązek osobistego wykonania, przez Wykonawcę lub przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, kluczowych zadań, polegających na wykonywaniu czynności, o których mowa w ust. 2.