See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie zimowego oczyszczania ulic lokalnych, chodników, zatok parkingowych oraz przejść na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w roku 2026- zamówienie podobne do umowy nr WŁO/314/24 z dnia 10.09.2024 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na: Prowadzenie zimowego oczyszczania ulic lokalnych, chodników, zatok parkingowych oraz przejść na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w roku 2026 – zamówienie podobne do umowy nr WŁO/314/24 z dnia 10.09.2024 roku. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. prace dot.: • zimowego mechanicznego utrzymania ulic na terenie Dzielnicy Włochy, • zimowego ręcznego oczyszczania chodników, zatok parkingowych oraz przejść dla pieszych (ze skutkiem odśnieżenia, zlikwidowania śliskości i ew. usunięcia śniegu). 3. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 50% wartości prac przewidzianych w kosztorysie ofertowym. Zamawiający zastrzega możliwość zmian (zwiększenia lub zmniejszenia) w ilościach jednostek obmiarowych / przewidywanej ilości zabiegów, podanej w kosztorysie ofertowym w przypadku, gdy w trakcie realizowania umowy wystąpi konieczność wykonania większej ilości określonego zakresu prac (kosztem zmniejszenia innego zakresu prac). Dokonywane w ten sposób zmiany nie mogą przekroczyć wynagrodzenia wykonawcy określonego na ten cel w § 4 ust.1 umowy.
Interne Kennung: ZZWR.UE.11.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prowadzenie zimowego oczyszczania ulic lokalnych, chodników, zatok parkingowych oraz przejść na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w roku 2026- zamówienie podobne do umowy nr WŁO/314/24 z dnia 10.09.2024r.