See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego benzyn bezołowiowych dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego benzyn bezołowiowych w ilości: - benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości 2650 m3 - benzyny bezołowiowej Pb98 w ilości 350 m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1a) do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Stacja Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 31 – 580 Kraków 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: sukcesywnie w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 127377-2026
Interne Kennung: TZ/TT/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132000 Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001