255813-2025 - Ergebnis
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Hermes continuity
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHermes continuity
BeschreibungDe FOD Beleid en Ondersteuning wenst een overheidsopdracht Hermes Continuity te plaatsen via een openbare procedure met Europese bekendmaking. De opdracht bestaat uit 3 posten nl. Overname Hermes, Exploitatie en beheer, en Evolutief onderhoud. Wat betreft de prijsvaststelling, gaat het om een gemengde prijsvaststelling (artikel 2, 6° KB 18 april 2017). Post 1: Overname Hermes: globale prijs Post 2: Exploitatie en beheer: globale prijs en prijslijst per document Post 3: Evolutief onderhoud (buiten Peppol): prijslijst
Interne KennungBOSA-DGDT-2023/M1175-F02__2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDe FOD Beleid en Ondersteuning wenst een overheidsopdracht Hermes Continuity te plaatsen via een openbare procedure met Europese bekendmaking.
Interne Kennung1