255842-2026 - Ergebnis
Tschechien – Betriebsüberwachungssystem – Dálniční kamery 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDálniční kamery 2024
BeschreibungPředmětem rámcové dohody je dodávka, instalace a integrace otočných a pevných dálničních kamer s příslušenstvím, určených pro sledování dopravní situace na vybraných lokalitách dálniční a silniční sítě ČR.
Interne Kennung01UT-000249
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo navyšovat jednotkové ceny sjednané v příloze č. 2 Rámcové dohody s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanoveným Rámcovou dohodou (inflační doložka). Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Rámcové dohody, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, která bude určena znalecky. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Dodavatel je oprávněn zajišťovat plnění předmětu veřejné zakázky prostřednictvím poddodavatele/ů, avšak zadavatel v souladu s § 105 odst. 2 ZZVZ požaduje, aby dodavatel (případně společně dodavatelé, kteří podali nabídku v rámci společné účasti) realizoval minimálně následující významné činnosti při plnění veřejné zakázky vlastními kapacitami, tj. nikoliv prostřednictvím poddodavatelů: Instalace kamer v terénu a jejich zprovoznění. Výše uvedenému je nutno přizpůsobit prokazování kvalifikace dle čl. 4.3 a) a čl. 4.4.3 a) této zadávací dokumentace.