255859-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – REALIZACJA OBOWIĄZKU GMINY W ZAKRESIE GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI - ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW: - części zamówienia od 1 do 4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REALIZACJA OBOWIĄZKU GMINY W ZAKRESIE GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI - ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW: - części zamówienia od 1 do 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu gminy Myszków. Przekazywane do zagospodarowania odpady komunalne pochodzą od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej i wielolokalowej oraz stanowią odpady zebrane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Prusa 70 w Myszkowie. 2. W celu umożliwienia realizacji zagospodarowania odpadów zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Zamawiającego procesom dotyczącym przetwarzania odpadów Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części uwzględniając frakcje odbieranych odpadów komunalnych w ramach odrębnego udzielonego zamówienia. 3. Mając na uwadze powyższe zamówienie pn. Realizacja obowiązku gminy w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi - zagospodarowanie odpadów zostało podzielone na następujące części zamówienia: 1) Część 1 zamówienia - Zagospodarowanie odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: odpady niesegregowane (zmieszane), wielkogabaryty, odzież i tekstylia, niebezpieczne, przeterminowane leki, baterie; 2) Część 2 zamówienia - Zagospodarowanie (zbieranie lub przetwarzanie) odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: opony; 3) Część 3 zamówienia - Zagospodarowanie (zbieranie lub przetwarzanie) odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 4) Część 4 zamówienia - Zagospodarowanie (zbieranie lub przetwarzanie) odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: odpady budowlane i rozbiórkowe. 4. Rodzaj zamówienia: usługa. 5. Kody CPV (jednakowe dla wszystkich części zamówienia): 1) Główny kod CPV: ­- 90533000-2: Usługi gospodarki odpadami; 2) Dodatkowe kody CPV: - 90500000-2: Usługi związane z odpadami, - 90510000-5: Usuwanie i obróbka odpadów, - 90514000-3: Usługi recyklingu odpadów. 6. Opisy poszczególnych części przedmiotu zamówienia, o których mowa w ust. 3, stanowią odpowiednio załączniki nr 1 - 4 do niniejszej SWZ. Ww. załączniki składają się na jednoznaczny i wyczerpujący opis całego przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych, gdyż przetwarzanie odpadów występujące w procesach zagospodarowania odpadów determinuje charakter tego zamówienia, w którym bezpośrednie użytkowanie instalacji dotyczy wyłącznie pracowników Wykonawcy. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych przez Wykonawców. Wykonawca może w postępowaniu złożyć ofertę na wybraną/wybrane przez siebie część/części zamówienia, w tym na wszystkie części zamówienia, przy czym na daną część zamówienia może złożyć tylko jedną ofertę. 9. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, w trybie określonym w art. 121 ustawy Pzp. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 11. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części (zakresów) zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć poszczególnym podwykonawcom, oraz podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 12. W ww. celu Wykonawca winien podać odpowiednie informacje w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie zamierza wykonywać zamówienia przy udziale podwykonawców, należy wpisać w odpowiednim miejscu tabeli formularza oferty „nie dotyczy” lub inne podobne sformułowanie. 13. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 14. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 15. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie będzie badał, czy wobec podwykonawców niebędących podmiotami udostępniającymi zasoby zachodzą podstawy wykluczenia określone w Rozdz. 7 SWZ. 16. Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca podał nazwy, dane kontaktowe oraz przedstawicieli, podwykonawców zaangażowanych w wykonanie zamówienia, jeżeli są już znani. Wykonawca zobowiązany jest do zawiadomienia Zamawiającego o wszelkich zmianach w odniesieniu do informacji, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazuje wymagane informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację zamówienia. 17. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza do: 1) składania ofert wariantowych; 2) określania ceny oferty i rozliczenia wynagrodzenia w walucie innej niż w PLN. 18. Zamawiający – jako niezgodną z warunkami zamówienia (art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp) – odrzuci ofertę złożoną przez Wykonawcę z państwa trzeciego , które nie zawarło Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) lub dwustronnej umowy o handlu pomiędzy UE a tym państwem
Interne Kennung: ZP.271.6.2025.PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: odpady niesegregowane (zmieszane), wielkogabaryty, odzież i tekstylia, niebezpieczne, przeterminowane leki, baterie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu gminy Myszków. Przekazywane do zagospodarowania odpady komunalne pochodzą od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej i wielolokalowej oraz stanowią odpady zebrane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Prusa 70 w Myszkowie. 2. W celu umożliwienia realizacji zagospodarowania odpadów zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Zamawiającego procesom dotyczącym przetwarzania odpadów Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części uwzględniając frakcje odbieranych odpadów komunalnych w ramach odrębnego udzielonego zamówienia. 3. Opis części 1 przedmiotu zamówienia (uwzględniający między innymi charakter i zakres zamówienia oraz wymogi jego realizacji) znajduje się w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ wraz z załącznikiem nr 1 do OPZ na część 1 zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.6.2025.PZ - częśc 1 zamówienia
Menge: 9 662,2 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie (zbieranie lub przetwarzanie) odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: opony
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu gminy Myszków. Przekazywane do zagospodarowania odpady komunalne pochodzą od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej i wielolokalowej oraz stanowią odpady zebrane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Prusa 70 w Myszkowie. 2. W celu umożliwienia realizacji zagospodarowania odpadów zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Zamawiającego procesom dotyczącym przetwarzania odpadów Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części uwzględniając frakcje odbieranych odpadów komunalnych w ramach odrębnego udzielonego zamówienia. 3. Opis części 2przedmiotu zamówienia (uwzględniający między innymi charakter i zakres zamówienia oraz wymogi jego realizacji) znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ wraz z załącznikiem nr 1 do OPZ na część 2 zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.6.2025.PZ - częśc 2 zamówienia
Menge: 105 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zagospodarowanie (zbieranie lub przetwarzanie) odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu gminy Myszków. Przekazywane do zagospodarowania odpady komunalne pochodzą od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej i wielolokalowej oraz stanowią odpady zebrane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Prusa 70 w Myszkowie. 2. W celu umożliwienia realizacji zagospodarowania odpadów zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Zamawiającego procesom dotyczącym przetwarzania odpadów Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części uwzględniając frakcje odbieranych odpadów komunalnych w ramach odrębnego udzielonego zamówienia. 3. Opis części 3 przedmiotu zamówienia (uwzględniający między innymi charakter i zakres zamówienia oraz wymogi jego realizacji) znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ wraz z załącznikiem nr 1 do OPZ na część 3 zamówienia
Interne Kennung: ZP.271.6.2025.PZ - częśc 3 zamówienia
Menge: 56 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Zagospodarowanie (zbieranie lub przetwarzanie) odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków: odpady budowlane i rozbiórkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu gminy Myszków. Przekazywane do zagospodarowania odpady komunalne pochodzą od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej i wielolokalowej oraz stanowią odpady zebrane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Prusa 70 w Myszkowie. 2. W celu umożliwienia realizacji zagospodarowania odpadów zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Zamawiającego procesom dotyczącym przetwarzania odpadów Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części uwzględniając frakcje odbieranych odpadów komunalnych w ramach odrębnego udzielonego zamówienia. 3. Opis części 4 przedmiotu zamówienia (uwzględniający między innymi charakter i zakres zamówienia oraz wymogi jego realizacji) znajduje się w załączniku nr 4 do niniejszej SWZ wraz z załącznikiem nr 1 do OPZ na część 4 zamówienia
Interne Kennung: ZP.271.6.2025.PZ - częśc 4 zamówienia
Menge: 671 Tonnen