See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van milieuvriendelijke onderhoudsproducten en milieuvriendelijk reinigingsmateriaal
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van milieuvriendelijke onderhoudsproducten en milieuvriendelijk reinigingsmateriaal voor het gemeentebestuur van Schaarbeek en het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Schaarbeek.
Interne Kennung: scha/achats/2025/012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: scha/achats/2025/012 - 1
Beschreibung: Sanitaire producten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: scha/achats/2025/012 - 2
Beschreibung: Sanitair materiaal
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: scha/achats/2025/012 - 3
Beschreibung: Papier en dispenser
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: scha/achats/2025/012 - 4
Beschreibung: Afvalophaling
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: scha/achats/2025/012 - 5
Beschreibung: Materiaal voor monoborstel
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: scha/achats/2025/012 - 6
Beschreibung: Deurmat
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: scha/achats/2025/012 - 7
Beschreibung: Assortiment voor ruitenwassers
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: scha/achats/2025/012 - 8
Beschreibung: Schoonmaakwagentje
Interne Kennung: 8