255907-2026 - Ergebnis
Tschechien – Messeeinrichtungen – Vybudování přírodovědecké expozice a návštěvnického centra pro inovativní prezentaci přírodního dědictví Muzea východních Čech v Hradci Králové, Centrální krajský depozitář – expozice v objektu Vrbenského kasáren v HK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybudování přírodovědecké expozice a návštěvnického centra pro inovativní prezentaci přírodního dědictví Muzea východních Čech v Hradci Králové, Centrální krajský depozitář – expozice v objektu Vrbenského kasáren v HK
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vyhotovení stálých expozic Muzea východních Čech v Hradci Králové v objektu Vrbenského kasáren v Hradci Králové dle projektové dokumentace v příloze č. 3 těchto zadávacích podmínek. Předmětem veřejné zakázky budou následující dodávky a činnosti: A) Realizace expozice – realizace interiéru expozice Muzea východních Čech v Hradci Králové v objektu Vrbenského kasáren dle projektové dokumentace - realizace a montáž stavebních částí expozic, elektroinstalace expozice, vitrín včetně vnitřního osvětlení, výstavního mobiliáře, adjustačních prvků, grafiky, dodání a výroba replik a preparátů, osvětlení, AV technika - další související dodávky a služby, které vyplývají z projektové dokumentace v příloze č. 3 těchto zadávacích podmínek, - včetně kompletní instalace a zprovoznění expozice. B) Dokumentace skutečného provedení, Dílenská dokumentace - Dokumentace skutečného provedení realizace expozice - Dílenská dokumentace všech prvků obsažených v projektové dokumentaci expozice
Interne KennungKUKHK-INV-2025-29843
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39133000 Auslagensysteme, 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
LosLOT-0001