255908-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
BeschreibungPakiet 9 - autorefraktokeratometru i lampy szczelinowej z tonometrem na potrzeby Poradni Okulistycznej
Vorherige Bekanntmachung783753-2025
Interne KennungWSM/DZP/381-10834/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 9 - autorefraktokeratometru i lampy szczelinowej z tonometrem na potrzeby Poradni Okulistycznej
Interne KennungZakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu