255916-2025 - Planung
Niederlande – Bauarbeiten – Ter Aar Zuidoost - Bouwteam partner civiel
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ter Aar Zuidoost - Bouwteam partner civiel
Beschreibung: Voor de gebiedsontwikkeling zijn ontwikkelaar en gemeente opzoek naar een bouwteam partner voor de civiele uitwerking, voorbereidingen en uitvoering van het gebied Ter Aar Zuidoost met de daarbij samenhangende onderdelen. Totale gebiedsontwikkeling van circa 500 woningen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ter Aar Zuidoost
Beschreibung: Voor de gebiedsontwikkeling zijn ontwikkelaar en gemeente opzoek naar een bouwteam partner voor de civiele uitwerking, voorbereidingen en uitvoering van het gebied Ter Aar Zuidoost met de daarbij samenhangende onderdelen. Voor de gebiedsontwikkeling zijn ontwikkelaar en gemeente opzoek naar een bouwteam partner voor de civiele uitwerking, voorbereidingen en uitvoering van het gebied Ter Aar Zuidoost met de daarbij samenhangende onderdelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NVT