See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja Alei Żyrafy w Parku Śląskim S.A.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie p.n. „Modernizacja Alei Żyrafy w Parku Śląskim S.A.” na terenie Parku Śląskiego S.A. w Chorzowie. 2. Zadanie realizowane będzie w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie: 1) Etap I: a) opracowanie dokumentacji projektowej budowlanej na podstawie koncepcji Zamawiającego wraz z uzyskaniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia i zrealizowania robót budowlanych, b) wykonanie dokumentacji wykonawczej, zgodne z obowiązującymi przepisami, w tym techniczno-budowlanymi, zasadami projektowania i wiedzą techniczną, c) opracowanie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego. 2) Etap II: a) wykonanie robót budowlanych (na podstawie opracowanej dokumentacji), b) wykonanie montażu wyposażenia parkowego, c) wykonanie nasadzeń. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w PFU z załącznikami (Załącznik nr 3 do SWZ). 5. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: 39/PN/RB/2024/AS
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45100000 Baureifmachung, 71220000 Architekturentwurf, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45100000 Baureifmachung, 71220000 Architekturentwurf, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen