255933-2025 - Ergebnis
Polen – Gebäudereinigung – Usługa sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie oraz na terenie zewnętrznym nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie oraz na terenie zewnętrznym nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie oraz na terenie zewnętrznym w tym na parkingu podziemnym nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie.
Interne Kennung: ZP/SR/2/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie oraz na terenie zewnętrznym nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie.
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie oraz na terenie zewnętrznym nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie.