2. Verfahren
Verfahren
Titel: aankoop, levering (DDP) en ingebruikstelling van een Raman Spectrometer voor Bioprocess Monitoring
Beschreibung: aankoop, levering (DDP) en ingebruikstelling van een Raman Spectrometer voor Bioprocess Monitoring
Interne Kennung: PPP04G-1189/5277/VITO-RAMAN-SPECT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VITO-RAMAN-SPECT_1