2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire verbruiksartikelen en voorzieningen
Beschreibung: Voor u ligt de aanbestedingsleidraad behorende bij de Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de levering en het onderhoud van sanitaire verbruiksartikelen en voorzieningen voor diverse locaties van Waterschap Vallei en Veluwe. De opdracht omvat onder andere de levering van wc-papier, zeep, handdrogers, luchtverfrissers en andere sanitaire benodigdheden. Eventuele houders nemen wij af middels een bruikleenconstructie van opdrachtnemer. Het vervangen van de verbruiksartikelen (als dienst) valt buiten de scope van de opdracht en laat Waterschap Vallei en Veluwe uitvoeren door haar eigen medewerkers. Wij vullen op alle locaties alles zelf aan, behalve de handdoekrollen op het hoofdkantoor. Dit laatste doet het schoonmaakbedrijf van Waterschap Vallei en Veluwe. De totale kosten van de opdracht worden, bij een meerjaren overeenkomst incl. verlengingen van 96 maanden, geraamd op ca. € 600.000, -. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie, opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: TN504106
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39514300 Rollhandtücher, 39514400 Automatische Handtuchspender, 39831700 Automatische Seifenspender
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zal sprake zijn van een overeenkomst met een initiële looptijd van 48 maanden met één leverancier. Na die 48 maanden heeft de aanbestedende dienst de optie om de overeenkomst met viermaal 12 maanden te verlengen. Hiermee behoudt de aanbestedende dienst een zekere mate van flexibiliteit en kan zij kijken wat het meest doelmatig is. De totale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen kan maximaal 96 maanden bedragen.