25602-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. 2. Niniejsze ogłoszenie udzielane jest dla Zadania nr 3 – Utrzymanie czystości w obiekcie „ZOS Hirszfelda” przy ul. Hirszfelda 11 w Warszawie (pływalnia, studio fitness).
Interne KennungZP/PN/06/U/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001