2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla SP ZOZ w Kolbuszowej .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zewnętrzna kompleksowa usługa prania bielizny szpitalnej, odzieży i innego asortymentu wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej oraz wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji RFID HF lub równoważnego elektronicznego systemu weryfikacji ilościowej i rodzajowej asortymentu.
Vorherige Bekanntmachung: 661436-2024
Interne Kennung: Eap-2412/21/24/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla SP ZOZ w Kolbuszowej
Beschreibung: Materiały do prania w ilości ok. 220 000 kg w okresie 36 miesięcy wg wymienionego asortymentu : 1. Bielizna pościelowa (poszwa, poszewka, prześcieradło), pochodząca z dzierżawy - 50 000 kg 2. Bielizna pościelowa (poszwa, poszewka), pozostająca własnością szpitala (ZOL)- 30 000 kg 3. Koce, materace, poduszki - 15 000 kg 4. Ręczniki, ścierki, ślizgi, udogodnienia - 3000 kg 5. Odzież operacyjna zielona - 3 000 kg 6. Odzież robocza personelu - 38 000 kg 7. Pidżamy, szlafroki - 3 000 kg 8. Odzież osobista (różna) pacjentów z ZOL - 40000 kg 9. Rolety, żaluzje materiałowe - 15 000 kg 10. Zasłony parawanowe - 15 000 kg 11. Nakładka MOP płaski - 8000 kg Usługa obejmuje: 1. Dezynfekcję, pranie, suszenie, maglowanie bielizny szpitalnej, prasowanie ubrań szpitalnych, składanie ,sortowanie, pakowanie; 2. Dezynfekcja w komorze dezynfekcyjnej (materace); 3. Wykańczanie upranej odzieży operacyjnej - gorącym powietrzem w tunelu finiszerze, zapewniającym odpylenie i bezdotykowe składanie; 4. Krochmalenie wyznaczonego asortymentu tj. obrusy, parawany itp.; 5. Czyszczenie chemiczne, naprawy szwalnicze (szycie, reperacja, przyszywanie guzików i troków, itd.) 6. Transport z i do siedziby Zamawiającego: odbiór asortymentu brudnego przez Wykonawcę, załadunek i transport w wózkach jezdnych, rozładunek czystego asortymentu do magazynu bielizny czystej na koszt wykonawcy. Wózki jezdne z pokrowcami, w których Wykonawca dostarczał będzie czysty asortyment będą następnie wykorzystywane przez Zamawiającego do zbierania brudnej bielizny szpitalnej z oddziałów szpitalnych i przekazywane Wykonawcy wraz z bielizną do prania. Mycie i dezynfekcję wózków w komorze dezynfekcyjnej zapewnia Wykonawca. Wykonawca zapewni Zamawiającemu przy każdorazowej dostawie wózki jezdne w każdej z lokalizacji do zbierania brudnej bielizny; 7. Przygotowanie dla Zamawiającego bielizny pościelowej i innego asortymentu oznaczonego znacznikami RFID HF (lub równoważnego systemu kompatybilnego z systemem funkcjonującym u Zamawiającego) w ilościach wyszczególnionych poniżej. Lp. Nazwa asortymentu Rozmiar w cm Ilość w szt. 1. Poszwy duże 160x200 1000 2. Poszwy małe 120x200 100 3. Poszewki duże 70 x 80 1000 4. Poszewki średnie 50x70 50 5. Poszewki średnie 60x60 60 6. Poszewki małe 40x40 100 7. Prześcieradła proste 180x240 1000 8. Prześcieradła proste 160/210 260 9. Prześcieradła na gumce Wymiar materaca: dł 200cm/szer 90cm/ grubość 18 cm - prześcieradło winno posiadać wywinięcie od spodu dł.30 cm 350 10. Prześcieradła na gumce 130/230 100 11. Inny asortyment, będący własnością Zamawiającego (odzież robocza, koce, ręczniki, ślizgi, udogodnienia, odzież operacyjna, pościel kolorowa z ZOL itp.) 16 000 8.Wykonawca dostarczy do siedziby Zamawiającego i zamontuje w miejscu wskazanym przez Zamawiającego zastaw komputerowy do identyfikacji asortymentu falami radiowymi RFID HF), umożliwiający bezdotykowe zliczanie asortymentu i rejestrowanie operacji przekazywania asortymentu pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym oraz pomiędzy magazynami bielizny czystej i brudnej u Zamawiającego, a jego oddziałami szpitalnymi w terminie do 7 dni od daty podpisania umowy. 9. Udostępnienie Zamawiającemu sprzętu komputerowego - zestaw komputerowy + drukarka - z zainstalowanym programem do obsługi systemu RFID HF (lub równoważnego systemu) w trybie online, umożliwiającym sporządzanie protokołów przekazania, sporządzanie rozliczeń wewnętrznych magazynu bielizny Zamawiającego z jego oddziałami, sporządzanie zestawień okresowych dotyczących przekazywanego asortymentu. 10. Udostępnienie Zamawiającemu urządzenia do bezdotykowego odczytu danych o przekazywanym asortymencie w zakresie rodzaju tego asortymentu i ilości sztuk do magazynu bielizny czystej . 11. Przeszkolenie pracowników z obsługi systemu. 12. Zamawiający przygotuje łącze internetowe i zasilanie 230V w miejscu instalacji systemu RFID. Szczegółowe informacje dot. realizacji usługi zawiera zał. 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.