2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zestaw licencji obejmujący system VNA/PACS do archiwizacji i zarządzania obrazami medycznymi, moduł prezentacji, moduł dostępowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest: Zestaw licencji obejmujący system VNA/PACS do archiwizacji i zarządzania obrazami medycznymi, moduł prezentacji, moduł dostępowy z projektu „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności z „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 2 do SWZ i do Formularza Oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 161851-2026
Interne Kennung: 23/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet
Interne Kennung: Pakiet