2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intensieve taaltraining Nederlands voor EU-dierenartsen en statushouders – NVWA
Beschreibung: Het Inkoop Uitvoeringscentrum (IUC) van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) nodigt u namens de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) uit deel te nemen aan deze marktconsultatie. NVWA is voornemens een Europese aanbesteding te publiceren. De NVWA zoekt een aanbieder voor intensieve Nederlandse taaltraining voor twee doelgroepen: EU-dierenartsen (startend op A0-niveau) en statushouders (startend op B1-niveau). Beide groepen worden opgeleid naar B2-niveau, met als einddoel het behalen van het Staatsexamen NT2 Programma II. Nader te bepalen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Inkoop Uitvoeringscentrum (IUC) van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) nodigt u namens de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) uit deel te nemen aan deze marktconsultatie. NVWA is voornemens een Europese aanbesteding te publiceren. De NVWA zoekt een aanbieder voor intensieve Nederlandse taaltraining voor twee doelgroepen: EU-dierenartsen (startend op A0-niveau) en statushouders (startend op B1-niveau). Beide groepen worden opgeleid naar B2-niveau, met als einddoel het behalen van het Staatsexamen NT2 Programma II.
Interne Kennung: 1