See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie dokumentacji technicznej dla wymiany poszczególnych biegów schodów ruchomych na obiekcie rondo Kaponiera”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji technicznej dla wymiany poszczególnych biegów schodów ruchomych na obiekcie rondo Kaponiera” - postępowanie numer PIM/09/25/ZP59/2025-438. 2. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp. 3. Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia / obowiązków Wykonawcy zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy oraz OPZ – Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ. 4. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania • 42416400-9 Schody ruchome
Vorherige Bekanntmachung: 608923-2025
Interne Kennung: PIM/09/25/ZP59/2025-438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416400 Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: „Opracowanie dokumentacji technicznej dla wymiany poszczególnych biegów schodów ruchomych na obiekcie rondo Kaponiera”