2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het huren en onderhoud van printers, MFP’s en beheersoftware
Beschreibung: De raamovereenkomst heeft als voorwerp de huur en het onderhoud van printers en multifunctionele printers, evenals de levering en ondersteuning van de bijbehorende beheersoftware.
Interne Kennung: 202/OP/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202/OP/01 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte