See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego - umowa ramowa ZP3/A/2/2026
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego (zwanego dalej również artykułami medycznymi lub asortymentem) dla potrzeb oddziałów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o., na podstawie umowy ramowej, zamawianych przez Aptekę szpitalną w asortymencie oraz wymaganiach bezwzględnych określonych w formularzu asortymentowo- cenowym - załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1 do SWZ. określa również orientacyjną ilość artykułów medycznych. W okresie obowiązywania Umowy Zamawiający zobowiązany jest do zamówienia dostaw o wartości co najmniej 10% łącznego maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 2 ust. 1 Umowy, której wzór stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 149915-2026
Interne Kennung: ZP3/A/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33169400 Chirurgische Sets, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Drobny sprzęt operacyjny - staplery
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1 B do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Asortyment kompatybilny ze sprzętem Richard Wolf
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1 H do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 -Sprzęt jednorazowy kompatybilny z respiratorem Astral
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1 N do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Filtro - ustniki do spirometru
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1 P do SWZ