See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r.
Beschreibung: Dostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r
Interne Kennung: DPiZP.260.9.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r. Zarybienia smoltami troci wędrownej rzek pomorskich Zarybienia narybkiem letnim troci wędrownej rzek pomorskich Zarybienia smoltami łososia dorzecza rzeki Odry
Interne Kennung: DPiZP 260.9.2026