See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop van IVF geneesmiddelen
Beschreibung: Dit lastenboek heeft betrekking op een overheidsopdracht voor de sluiting van een raamovereenkomst voor de aankoop en levering van IVF-geneesmiddelen, bestemd voor het gebruik binnen de dienst URG van het Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Leuven. De opdracht wordt gegund in de vorm van een raamovereenkomst met meerdere percelen, waarbij elk perceel een afzonderlijke categorie of type geneesmiddel omvat. Inschrijvers kunnen zich kandidaat stellen voor één of meerdere percelen, conform de bepalingen van dit lastenboek. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een initiële looptijd van twee (2) jaar, met de mogelijkheid tot twee (2) verlengingen van telkens één (1) jaar, zodat de maximale looptijd van de raamovereenkomst vier (4) jaar bedraagt. De verlengingen worden uitgeoefend onder dezelfde voorwaarden als deze vastgelegd in de oorspronkelijke raamovereenkomst, behoudens andersluidende bepalingen in dit lastenboek. De in dit dossier vermelde hoeveelheden zijn louter geraamd voor de maximale looptijd van vier (4) jaar en dienen uitsluitend om de inschrijvers toe te laten een correcte en vergelijkbare offerte op te maken. Het betreft geschatte hoeveelheden, waaraan geen enkele verbintenis tot afname kan worden ontleend. De effectieve bestellingen gebeuren in functie van de reële noden tijdens de looptijd van de raamovereenkomst. De technische en productspecifieke vereisten waaraan de aangeboden geneesmiddelen moeten voldoen, zijn opgenomen in Hoofdstuk III - Technische bepalingen van dit lastenboek. Leverplaats: Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Leuven vzw Consciencestraat, Ingang Leveringen, B-3000 Leuven, tussen 8h00 en 12h00.
Interne Kennung: PPP0VM-251/6034/2025.027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kortwerkende FSH bevattende recombinante gonadotrofines => 75%-85%
Beschreibung: Kortwerkende FSH bevattende recombinante gonadotrofines => 75%-85%
Interne Kennung: 2025.027_1
Los: LOT-0002
Titel: Kortwerkende FSH bevattende gonadotrofines NON-IVF aan 75 eenheden per eenheid
Beschreibung: Kortwerkende FSH bevattende gonadotrofines NON-IVF aan 75 eenheden per eenheid
Interne Kennung: 2025.027_2
Los: LOT-0003
Titel: HMG gecombineerde gonadotrofines 1:1 FSH:LH activiteit
Beschreibung: HMG gecombineerde gonadotrofines 1:1 FSH:LH activiteit
Interne Kennung: 2025.027_3
Los: LOT-0004
Titel: Langwerkend recombinant FSH preparaat
Beschreibung: Langwerkend recombinant FSH preparaat
Interne Kennung: 2025.027_4
Los: LOT-0005
Titel: Kortwerkende injecteerbare GnRH-antagonisten
Beschreibung: Kortwerkende injecteerbare GnRH-antagonisten
Interne Kennung: 2025.027_5
Los: LOT-0006
Titel: Langwerkende injecteerbare GnRH-agonisten
Beschreibung: Langwerkende injecteerbare GnRH-agonisten
Interne Kennung: 2025.027_6
Los: LOT-0007
Titel: Chorionische gonadotrofines
Beschreibung: Chorionische gonadotrofines
Interne Kennung: 2025.027_7
Los: LOT-0008
Titel: Kortwerkende GnRH-agonisten
Beschreibung: Kortwerkende GnRH-agonisten
Interne Kennung: 2025.027_8
Los: LOT-0009
Titel: Laaggedoseerd combinatiepreparaat FSH:LH activiteit voor non-IVF
Beschreibung: Laaggedoseerd combinatiepreparaat FSH:LH activiteit voor non-IVF
Interne Kennung: 2025.027_9
Los: LOT-0010
Titel: Recombinant FSH bij risico op overstimulatie
Beschreibung: Recombinant FSH bij risico op overstimulatie
Interne Kennung: 2025.027_10
Los: LOT-0011
Titel: HMG gecombineerd gonadorfines 2:1 Follitropine:lutropine activiteit
Beschreibung: HMG gecombineerd gonadorfines 2:1 Follitropine:lutropine activiteit
Interne Kennung: 2025.027_11