See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement
Beschreibung: Deze publicatie vervangt de eerder gepubliceerde vooraankondiging met referentie TN489038. Dit vanwege een wijziging in de planning rondom de publicatie van de aanbestedingsdocumenten. Havenbedrijf Moerdijk is voornemens om in augustus 2025 de aankondiging van de openbare aanbestedingsprocedure te publiceren voor integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement. De opdracht betreft het gezamenlijk invulling geven aan de rol Asset Manager voor het volledige programma van Infrastructuur & Beheer. Havenbedrijf Moerdijk verdeelt de opdracht in twee logisch geclusterde domeinen. Het domein droog bestaat uit de disciplines Droog, Kabels- en Leidingen en Spoor (hierna: AM-Droog). Het domein nat bestaat uit de disciplines Nat, Riolering & Waterhuishouding en Baggeren (hierna: AM-Nat). Zie hiervoor beschrijvend document paragraaf 2.5
Interne Kennung: Deze aanbesteding vervangt de eerder gepubliceerde vooraankondiging met referentie TN489038. Dit vanwege een wijziging in de planning rondom de publicatie van de aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Havenbedrijf Moerdijk is voornemens om in augustus 2025 een openbare aanbestedingsprocedure te publiceren voor integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement. Aanleiding is dat PoM (Port of Moerdijk) het moment daar acht om breed te kijken naar wat de markt van ingenieursdiensten te bieden heeft en een frisse blik van buiten naar binnen te halen. Dit ook om uiteindelijk een volgende stap te kunnen zetten in het verder professionaliseren van de regieorganisatie en om mogelijk beter invulling te geven aan wat assetmanagement bij PoM nu en in de toekomst nodig heeft. Daarnaast overschrijdt de waarde van deze dienst het Europese drempelbedrag voor leveringen en diensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AM-Droog
Beschreibung: De opdracht betreft integraal advies- en ingenieursdiensten assetmanagement ter ondersteuning van de rol Asset Manager voor het volledige programma van Infrastructuur & Beheer. De opdrachtnemer zal zich hierbij primair richten op het droge domein met de disciplines droog, kabels- en leidingen en spoor. Zie eerdere informatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na drie jaar volgen er twee verlengingsopties; de eerste optie is drie (3) jaar en de tweede optie is twee (2) jaar. De totale looptijd kan daarmee acht (8) jaar omvatten.
Los: LOT-0002
Titel: AM-Nat
Beschreibung: De opdracht betreft integraal advies- en ingenieursdiensten assetmanagement ter ondersteuning van de rol Asset Manager voor het volledige programma van Infrastructuur & Beheer. Eén opdrachtnemer zal zich hierbij primair richten op het natte domein met de disciplines nat, riolering & waterhuishouding en baggerwerkzaamheden. Zie eerdere informatie.
Interne Kennung: 2