256240-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen – Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i podzespołów, w tym części szybkozużywających się oraz materiałów eksploatacyjnych do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR z podziałem na 4 zadania.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych części zamiennych i podzespołów, w tym części szybkozużywających się oraz materiałów eksploatacyjnych do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR z podziałem na 4 zadania.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i podzespołów, w tym części szybkozużywających się oraz materiałów eksploatacyjnych do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR, z podziałem na zadania (4 zadania): Zadanie 1 Przekładnie, hydraulika, światłowody, pozostałe części Zadanie 2 Przenośniki Zadanie 3 Elektryka Zadanie 4 Części Handlowe (normalia) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung695/HZP/MWI/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
5. Los
LosLOT-0000
TitelZadanie nr 1 - Przekładnie, hydraulika, światłowody, pozostałe części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przekładni, hydrauliki, światłowodów, pozostałych części - Zadanie nr 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung695/HZP/MWI/2025 Zadanie nr 1
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 2 - Przenośniki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośników - Zadanie nr 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung695/HZP/MWI/2025 Zadanie nr 2
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 3 - Elektryka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektryki - Zadanie nr 3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung695/HZP/MWI/2025 Zadanie nr 3
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 4 - Części Handlowe (normalia)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części handlowych (normalii) - Zadanie nr 4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung695/HZP/MWI/2025 Zadanie nr 4