2. Verfahren
Verfahren
Titel: MŽE – Muzeum železnice a elektrotechniky NTM – Výběr Generálního projektanta
Beschreibung: Zadavatel má v úmyslu výstavbou nových objektů a rekonstrukcí stávajících památkově chráněných objektů vybudovat zcela nové Muzeum železnice a elektrotechniky NTM (dále také jen „MŽE“) na pozemcích nacházejících se v těsné blízkosti Masarykova nádraží v Praze 1 ve vlastnictví České republiky, s právem hospodaření pro Zadavatele. Předmětem tohoto zadávacího řízení na zadání veřejné zakázky je výběr generálního projektanta, který v souladu se závaznými pokyny Zadavatele, v souladu se závaznými podklady stanovenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách a v souladu s obecně závaznými právními předpisy a závaznými dokumenty (např. územně plánovací dokumentace) pro Zadavatele zajistí provedení následujících činností: Etapa 1 – Dopracování Dokumentace návrhu – studie stavby „Muzeum železnice a elektrotechniky Národního technického muzea“ (dále jen „DNS“); Etapa 2 – Zpracování dokumentace pro povolení záměru (stavby) (dále také „DPS“); Etapa 3 – Zajištění vydání pravomocného povolení záměru (stavby); Etapa 4 – Úprava DPS do podoby „tendrové dokumentace“; Etapa 5 – Součinnost Objednateli při zadávacím řízení na výběr generálního zhotovitele stavby; Etapa 6 – Výkon dozoru projektanta (autorského dozoru); Etapa Průzkumy. Účelem této veřejné zakázky je tak získání kompletních projektových podkladů a výstupů souvisejících projekčních, inženýrských, konzultačních a dalších odborných služeb, a dále pravomocného povolení záměru (stavby) k vybudování MŽE v souladu se závaznými podklady identifikovanými v zadávací dokumentaci a s pokyny Zadavatele. Účelem této veřejné zakázky v širším smyslu je vytvoření podmínek pro výběr vhodného a kvalifikovaného generálního zhotovitele stavby (dále také jen „Generální zhotovitel stavby“), který následně zajistí realizaci MŽE systémem DESIGN & BUILD, tedy včetně rozpracování výstupu plnění této veřejné zakázky do podoby detailní dokumentace pro provádění záměru (stavby) a následné výstavby MŽE v souladu s DNS a dalšími podklady identifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadavatel má v úmyslu výstavbou nových objektů a rekonstrukcí stávajících památkově chráněných objektů vybudovat zcela nové Muzeum železnice a elektrotechniky NTM (dále také jen „MŽE“) na pozemcích nacházejících se v těsné blízkosti Masarykova nádraží v Praze 1 ve vlastnictví České republiky, s právem hospodaření pro Zadavatele. Předmětem tohoto zadávacího řízení na zadání veřejné zakázky je výběr generálního projektanta, který v souladu se závaznými pokyny Zadavatele, v souladu se závaznými podklady stanovenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách a v souladu s obecně závaznými právními předpisy a závaznými dokumenty (např. územně plánovací dokumentace) pro Zadavatele zajistí provedení následujících činností: Etapa 1 – Dopracování Dokumentace návrhu – studie stavby „Muzeum železnice a elektrotechniky Národního technického muzea“ (dále jen „DNS“); Etapa 2 – Zpracování dokumentace pro povolení záměru (stavby) (dále také „DPS“); Etapa 3 – Zajištění vydání pravomocného povolení záměru (stavby); Etapa 4 – Úprava DPS do podoby „tendrové dokumentace“; Etapa 5 – Součinnost Objednateli při zadávacím řízení na výběr generálního zhotovitele stavby; Etapa 6 – Výkon dozoru projektanta (autorského dozoru); Etapa Průzkumy. Účelem této veřejné zakázky je tak získání kompletních projektových podkladů a výstupů souvisejících projekčních, inženýrských, konzultačních a dalších odborných služeb, a dále pravomocného povolení záměru (stavby) k vybudování MŽE v souladu se závaznými podklady identifikovanými v zadávací dokumentaci a s pokyny Zadavatele. Účelem této veřejné zakázky v širším smyslu je vytvoření podmínek pro výběr vhodného a kvalifikovaného generálního zhotovitele stavby (dále také jen „Generální zhotovitel stavby“), který následně zajistí realizaci MŽE systémem DESIGN & BUILD (dále také jen „D&B“), tedy včetně rozpracování výstupu plnění této veřejné zakázky do podoby detailní dokumentace pro provádění záměru (stavby) a následné výstavby MŽE v souladu s DNS a dalšími podklady identifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: 01