256327-2026 - Ergebnis
Tschechien – Installation von Navigationsgeräten – Úprava prvků informačního systému pro cestující pražského metra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚprava prvků informačního systému pro cestující pražského metra
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je jednorázová grafická úprava prvků informačního (orientačního) systému pro cestující na majetku Dopravního podniku hlavního města Prahy dle požadavku Objednatele v souladu s projektem Jednotného informačního systému hl. m. Prahy (JIS). Informační systém metra zahrnuje typové i atypické grafické prvky instalované na pevných nebo mobilních nosičích.
Interne Kennung000418 00 24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51240000 Installation von Navigationsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem, 79810000 Druckereidienste
5. Los
LosLOT-0003
Interne Kennung1000304870
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna dle § 100 odst. 1 a 2 zákona. Bližší informace viz zadávací dokumentace.