256356-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – VN Olomouc - Interoperabilita ve Vojenské nemocnici Olomouc
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVN Olomouc - Interoperabilita ve Vojenské nemocnici Olomouc
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je modernizace nemocničního informačního systému (NIS) formou rozšíření funkcionalit. Bližší podmínky předmětu veřejné jsou v technické specifikaci dodávky tvořící část C. zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy, který tvoří část D. zadávací dokumentace. Veřejná zakázka není dělena na části. Zadavatel nerozdělil veřejnou zakázku na části z důvodu, že poptávané plnění tvoří jeden funkční celek – nemocniční informační systém – a tyto dodávky tedy nelze nijak logicky rozdělit.
Interne KennungVN Olomouc - Interoperabilita ve Vojenské nemocnici Olomouc - nákup
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen, 72590000 Computer-Fachdienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001