See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa remontu i gumowania bębnów napędowych i nienapędowych przenośników i podajników taśmowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/01630/2025/79/P/RF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: bębnów do przenośnika taśmowego BOGDA 1200
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załacznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: CZ. 1 - PZP/TWD/01630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: bębnów do przenośnika taśmowego PIOMA 1200, PIOMA1400, PIOMA 1000, PIOMA B-1200
Interne Kennung: CZ. 2 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: bębnów do przenośnika taśmowego GWAREK 1000, GWAREK B-1200, B-1400
Interne Kennung: CZ. 3 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: bębnów do przenośnika taśmowego GWAREK 1200, GWAREK 1200NPD (wraz ze ścianami bocznymi napędu), GWAREK 1200VP, VP-250, GWAREK 1400, NOWOMAG 1200, Stacji Zwrotnej UPZP-1200 „NOWOMAG
Interne Kennung: CZ. 4 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: bębnów do przenośnika taśmowego INTERMET 1000, INTERMET 1200, INTERMET 1400
Interne Kennung: CZ. 5 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: bębnów do przenośnika taśmowego MIFAMA W-1200, PTGm 50/1000, B-1600
Interne Kennung: CZ. 6 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: bębnów do przenośnika taśmowego WAMPOL 1000, WAMPOL 1200, odciskowe Ø400x1400, Ø400x1600, Ø245x1400, Ø245x1600, Ø245x1800, Ø216x1800, Ø159x1800, Ø159x1400, Ø133x850
Interne Kennung: CZ. 7 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: bębnów do podajnika taśmowego PDT-SIGMA 800 oraz Stacji Zwrotnej Najazdowej SZN-WARAN
Interne Kennung: CZ. 8 -PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: bębnów do przenośnika taśmowego Vacat 1200
Interne Kennung: CZ. 9 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: bębnów do przenośnika taśmowego PPT 1200
Interne Kennung: CZ. 10 - PZP/TWD/1630/2025/79/P/RF