2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona przeciwpożarowa Portu Gdańsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona przeciwpożarowa Portu Gdańsk od strony lądu i wody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umownych (projekcie umowy) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DOD/DZB/2025/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona przeciwpożarowa Portu Gdańsk od strony lądu i wody