2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Slušovice - Modernizace odborných učeben, kabinetů a družin školy – stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce týkající se modernizace odborných učeben, kabinetů a družin Základní školy Slušovice. Cílem projektu je modernizovat školní prostory – konkrétně přírodovědné učebny a učebnu dílen, dále odborné kabinety a tři oddělení družin včetně kabinetu pro vyučující. Všechny modernizované učebny dohromady přispějí k vyšší motivaci žáků ke studiu, popř. samostudiu přírodovědných a polytechnických předmětů, a tím přispějí ke zvýšení klíčových kompetencí – přírodní vědy, cizí jazyky a polytechnické vzdělávání. Zároveň dojde k modernizaci odborných kabinetů, které tvoří zázemí vyučujícím. Kabinety budou vybaveny novým nábytkem, pomůckami, čímž dojde k zajištění adekvátních prostor pro přípravu pedagogů na výuku. Projektem budou podpořeny i tři oddělení školní družiny a kabinet družin. Modernizací těchto prostor bude vytvořen moderní prostor, který svým pojetím bude reagovat na požadavky na kvalitní trávení volného času po školním vyučování, a tím projekt přispěje ke snižování sociopatologických jevů u žáků školy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024099