2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Arbodienstverlening
Beschreibung: Landstede Groep zoekt in haar samenwerking met de arbodienstverlener naar een proactieve, mensgerichte en toekomstbestendige aanpak van verzuimbegeleiding. De focus ligt op het begeleiden van medewerkers in het kader van duurzame inzetbaarheid, vitaliteit en herstel, met oog voor preventie en ontwikkeling. €2.847.000,- inclusief BTW over de volledige contractperiode van 6 jaar inclusief verlengingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Arbodienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan twee keer met een jaar worden verlengd