2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace odborných učeben pro obor Kuchař - číšník – Gastrotechnologie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a montáž gastrotechnologie v rámci realizace projektu „Modernizace odborných učeben pro obor Kuchař - číšník“ pro Střední školu techniky a služeb, Karviná, příspěvkovou organizaci Moravskoslezského kraje. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: PO 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 39312200 Kantinenausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 39312200 Kantinenausrüstung, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln