See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nástroje pro automatizované ověřování bezpečnosti IT infrastruktury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace nástroje pro automatizované ověřování bezpečnosti IT infrastruktury.
Interne Kennung: 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001