2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część stanowi : - część nr 1 - Bieżąca pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej, - część nr 2 - Uporządkowanie terenów zieleni, usunięcie roślin inwazyjnych oraz zwiększenie bioróżnorodności terenu Kampusu Czyżyny Politechniki Krakowskiej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera odpowiednio dla części załącznik nr 2A i 2B do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia zawiera Projekt umowy odpowiednio dla części załącznik nr 7A i 7B do SWZ.
Interne Kennung: KZKN-2/018/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej - Część nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część stanowi : - część nr 1 - Bieżąca pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia zawiera Projekt umowy, który stanowi załącznik nr 7A do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt
Los: LOT-0002
Titel: Pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej - Część nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja terenów zieleni na kampusach Politechniki Krakowskiej. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część stanowi : - część nr 2 - Uporządkowanie terenów zieleni, usunięcie roślin inwazyjnych oraz zwiększenie bioróżnorodności terenu Kampusu Czyżyny Politechniki Krakowskiej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2B do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia zawiera Projekt umowy, który stanowi załącznik nr 7B do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77341000 Baumschnitt