256499-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Autobahnen – D3 0311 Třebonín - Kaplice nádraží
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD3 0311 Třebonín - Kaplice nádraží
BeschreibungStavební úsek dálnice D3 0311 Třebonín – Kaplice nádraží začíná v km 151,011 (150,973) začíná za MÚK Třebonín (tato je součástí úseku 0310/II Hodějovice – Třebonín). Konec předmětného úseku je v km 159,550 (159,512.25) za MÚK Kaplice nádraží, za níž navazuje úsek 0312/I Kaplice nádraží – Nažidla. Délka úseku 0311 je 8,539 km a je navržen v kategorii D26/120. V trase je navržena mimoúrovňová křižovatka MUK Kaplice nádraží křižující silnici II/157. Součástí stavby je 13 mostních objektů.
Interne Kennung05PT-001882
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
LosLOT-0001