2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 08 05 wytwarzanych na Oczyszczalni ścieków podczas procesów technologicznych oczyszczania ścieków komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług załadunku, transportu, ważenia, ewidencji i zagospodarowania ustabilizowanych komunalnych osadów ścieków o kodzie 19 08 05 wytwarzanych w Oczyszczalni ścieków przy ul. Zielonej 2 w Lubinie podczas procesów technologicznych oczyszczania ścieków komunalnych. W ramach zamówienia Zamawiający nie przewiduje zagospodarowania ustabilizowanych komunalnych osadów ścieków o kodzie 19 08 05 poprzez ich stosowanie. 2. W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuje się do załadunku, transportu, ważenia i zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych w szacunkowej maksymalnej ilości 7500 Mg. 3. Przewidywana dzienna ilość powstających odpadów to od 20 Mg do 35 Mg, przy czym wielkość ta może być w konkretnych dniach większa lub mniejsza. 4. Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy, uwzględniając wymagania stawiane przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
Interne Kennung: ZP3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung, 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 7 500 Tonnen