See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów szewnych, staplerów, ładunków do staplerów oraz kleju dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów szewnych, staplerów, ładunków do staplerów oraz kleju dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, z podziałem na 21 pakietów w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrane części - pakiety, a jeżeli pakiet obejmuje więcej niż jedną pozycję, oferta dla swojej ważności w tym pakiecie musi być złożona na wszystkie jej pozycje. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, kilka lub wszystkie pakiety.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: WCHŁANIALNA NITKA PLECIONA, POWLEKANA MIESZANINĄ POLIGLAKTYNY I STEARYNIANU WAPNIA O PODTRZYMYWANIU TKANKOWYM MIN. 50% PO 5 DNIACH, WCHŁANIALNA MAX. DO 52 DNI Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki +/- 20 cm Ilość saszetek 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 1. 1 43 - 45 1/2 koła okrągła przyostrzona 90 180 2. 1 37 1/2 koła okrągła przyostrzona pogrubiona 90 180 3. 0 48 1/2 koła okrągła 90 180 4. 0 40 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona 90 180 5. 0 37 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona 90 180 6. 2/0 48 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona 90 180 7. 2/0 43 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona lub okrągła przyostrzona 90 180 8. 2/0 36-37 1/2 koła okrągła pogrubiona lub okrągła przyostrzona 90 180 9. 3/0 26 1/2 koła okrągła 70 252 10. 2/0 26 1/2 koła okrągła 70 180 W danym pakiecie Zamawiający wymaga złożenia oferty nitek jednego producenta. Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 10 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Szew pleciony wykonanym z kopolimeru 90% glikolidu i 10% L-laktydu, 75% początkowej siły podtrzymywania po 14 dniach, 40 - 50% początkowej siły podtrzymywania po 21 dniach, 25% początkowej siły podtrzymywania po 28 dniach, ok. 0% początkowej siły podtrzymywania po 35 dniach, Całkowita absorpcja masy szwu 56 - 70 dni w poz. 1-8,28, powlekany Poliglaktyna 370 + Stearynian wapnia + Dioctan chlorheksydyny ;w pozycjach 9-27,29,30 kopolimerem glikolidu i l-laktydu (50%), Poli (glikolid i L-laktyd 30/70) oraz stearynianem wapnia (50%). Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki + 20/- 5cm Ilość saszetek 1. 4/0 22 1/2 koła okrągła 70 180 2. 3/0 22 1/2 koła okrągła 70 144 3. 3/0 26 1/2 koła okrągła 70 288 4. 3/0 30 –31 1/2 koła okrągła 70 540 5. 2/0 22 1/2 koła okrągła 70 108 6. 2/0 26 1/2 koła okrągła 70 432 7. 2/0 30-31 1/2 koła okrągła 70 432 8. 2/0 36-37 1/2 koła okrągła 70 720 9. 0 30-31 1/2 koła okrągła 70 900 10. 0 36-37 1/2 koła okrągła 70 540 11. 1 26 –31 1/2 koła okrągła 70 360 12. 1 30 – 31 1/2 koła okrągła pogrubiona 70 900 13. 1 36-37 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona 90 900 14. 1 43 – 45 1/2 koła okrągła 90 720 15. 2 36 – 39 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona 90 720 16. 2 40 1/2 koła okrągła pogrubiona 90 720 17. 2 43 – 45 1/2 koła okrągła 90 900 18. 2 48 – 50 1/2 koła okrągła 90 1440 19. 2 60 – 75 1/2 koła okrągła 90 360 20. 2 podwiązka - - 140 – 150 360 21. 1 podwiązka - - 140 - 150 540 22. 1 podwiązka - - 3 x 45 360 23. 0 podwiązka - - 140- 150 540 24. 0 podwiązka - - 3 x 45 540 25. 2/0 podwiązka - - 140 - 150 540 26. 2/0 podwiązka - - 3 x 45 540 27. 3/0 podwiązka - - 140 - 150 720 28. 1 30 - 31 - haczykowata okrągła pogrubiona o zakończeniu okrągłym lub o zakończeniu krótkim tnącym 75 432 29. 1 40 - 43 1/2 koła okrągła lub okrągła pogrubiona przyostrzona 150 pętla 180 30. 2 45 1/2 koła igła okrągła o zakończeniu tępym 90 48 Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 30 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: NITKA SYNTETYCZNA, NIEWCHŁANIALNA MONOFILAMENT poz. 1 - 13 POLIAMIDOWY poz. 14- 21 POLIPROPYLENOWO - POLIETYLENOWY Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki +/- 20 cm Ilość saszetek 1. 5/0 16 3/8 koła tnąca lub odwrotnie tnąca 75 108 2. 4/0 24 - 26 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 432 3. 3/0 24 - 26 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 3600 4. 3/0 30-35 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 2520 5. 2/0 24 - 26 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 2160 6. 2/0 30 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 1800 7. 2/0 39 - 40 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 1080 8. 0 30 - 35 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 720 9. 1 39 -40 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 75 540 10. 2 90 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 90-100 360 11. 3-0 39-45 3/8 koła odwrotnie tnąca/ tnąca 75 540 12. 0 90 3/8 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 100 360 13. 1 48 1/2 koła tnąca/ odwrotnie tnąca 100 360 14. 6/0 10 –12 1/2 koła okrągła 75 144 15. 5/0 12 – 13 1/2 koła okrągła 75 216 16. 4/0 17 1/2 koła okrągła 75 144 17. 3/0 26 1/2 koła okrągła 75 180 18. 2/0 26 1/2 koła okrągła 75 540 19. 2/0 36-37 1/2 koła okrągła 75 144 20. 0 36-37 1/2 koła okrągła 75 180 21. 1 36-37 1/2 koła okrągła 75 180 W danym pakiecie Zamawiający wymaga złożenia oferty nitek jednego producenta. Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 21 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: NITKA WCHŁANIALNA MONOFILAMENT SYNTETYCZNY O OKRESIE PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO 50% PO 13-14 DNIACH I OKRESIE WCHŁANIANIA MAX. 110 DNI Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki +/- 20 cm Ilość saszetek 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 1. 1 48 1/2 koła okrągła 90 180 2. 0 30 1/2 koła okrągła 70 288 3. 2-0 26 1/2 koła okrągła 70 360 4. 3-0 22-24 1/2koła okrągła 70 360 5. 4-0 22-24 1/2koła okrągła 70 144 6. 2/0 24 3/8 koła odwrotnie tnąca 70 108 7. 3/0 24 3/8 koła odwrotnie tnąca 70 288 8. 4/0 24 3/8 koła odwrotnie tnąca 70 108 9. 2-0 51-60 prosta odwrotnie tnąca 70 180 W danym pakiecie Zamawiający wymaga złożenia oferty nitek jednego producenta. Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 9 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: NITKA WCHŁANIALNA MONOFILAMENTOWA WYKONANA Z PO OKRES PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO MIN. 60% PO 5 DNIACH WCHŁANIANIA MAX. DO 56 DNI LUB WYKONANA Z GLIKONATU O ZDOLNOŚCI PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO 70 - 80% POCZĄTKOWEj SIŁY PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO PO 5 DNIACH OD ZAIMPLANTOWANIA, WCHŁANIALNA PO 56 DNIACH Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki +/- 20 cm Ilość saszetek 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 1. 2/0 26 1/2 koła okrągła 70 360 2. 1 37 1/2 koła okrągła lub pogrubioną 70 72 3. 3-0 26 1/2 koła okrągła 70 360 4. 4-0 26-30 1/2 koła okrągła 70 288 W danym pakiecie Zamawiający wymaga złożenia oferty nitek jednego producenta. Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 4 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: NITKA SYNTETYCZNA MONOFILAMENT WCHŁANIALNY, SIŁA PODTRZYMYWANIA 40-70% PO 28 DNIACH, CAŁKOWITY OKRES WCHŁANIANIA DO 238 DNI - ANTYBAKTERYJNA. Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki +/- 20 cm Ilość saszetek 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 1. 1 40 1/2 koła okrągła wzmocniona 150 72 2. 2-0 40 1/2 koła okrągła wzmocniona 90 288 3. 0 40 1/2 koła okrągła wzmocniona 90 288 4. 0 48 1/2 koła okrągła wzmocniona 90 180 5. 1 48 1/2 koła okrągła wzmocniona 90 108 6. 1 26 1/2 koła okrągła wzmocniona 70 360 W danym pakiecie Zamawiający wymaga złożenia oferty nitek jednego producenta. Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 6 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: NITKA SYNTETYCZNA, POLIESTROWA, PLECIONA, NIEWCHŁANIALNA. Lp. Grubość nitki Długość igły w mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nitki +/- 20 cm Ilość saszetek 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 1. 2-0 22-26 1/2 koła okrągła 75 360 2. 3-0 26 1/2 koła okrągła 75 180 3. 0 30-31 1/2 koła okrągła 75 360 4. 1 36-40 1/2 koła okrągła 75 288 5. 5 podwiązka 2 x 70 lub 1x150 612 W danym pakiecie Zamawiający wymaga złożenia oferty nitek jednego producenta. Zamawiający wymaga złożenia po 2 szt. próbek dla poz. od 1 - 5 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Trwałość połączenia igły z nitką – nitka musi być trwale, atraumatycznie połączona z igłą, 2. Wytrzymałość mechaniczna nitki – nitka nie może się zrywać podczas szycia, musi wykazywać dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz nie strzępić się, 3. Wytrzymałość mechaniczna igły – igła powinna być wykonana ze stali odpornej na odkształcanie i łamanie, 4. Ostrość igły – igła nie powinna tępić się w trakcie wielokrotnej penetracji zespalanych tkanek, 5. Bezpieczne opakowanie – nitka/nitka z igłą muszą być pakowane w co najmniej pojedynczą sterylną saszetkę, co gwarantuje bezpieczeństwo sterylności i ochronę przed przypadkowym rozjałowieniem, 6. Brak efektu „pamięci” nitki (nitka po wyjęciu z opakowania, rozprostowuje się),
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: NITKA WCHŁANIALNA MONOFILAMENTOWA Lp. Grubość nitki Ilość saszetek Cena jednostkowa netto (zł) 1. 2. 3. 4. 1. Wchłanialna nitka monfilamentowa , szew haczykowy do bezwęzłowego zamykania ran, skład: kopolimer glikolidu i e-kaprolakton, okres wchłaniania od 90-120 dni, siła podtrzymywania tkankowego od 42% do 62% po 7 dniach i od 27% do 47% po 14 dniach, zaopatrzony w dwie igły i szew o minimalnej ilości 16 haczyków na centymetr nitki ułożonych spiralnie, 2 igły, krzywizna igły 1/2 koła, dł. igły 26 mm, okragła, dł. nitki 16x16 cm, grubość nici 2/0 96
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: IMPLANT DO CHIRURGICZNEGO LECZENIA OKOŁOWIERZCHOŁKOWEGO WYPADANIA POCHWY Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość opakowań 1. 2. 3. 4. 1. Implant wykonany z PVDF(polifluorek winylidenu) do chirurgicznego leczenia okołowierzchołkowego wypadania pochwy.Rozmiar 04cmx20cm.Implant widoczny w badaniu MRI szt. 8
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: STAPLERY JEDNORAZOWE I ŁADUNKI DO STAPLERÓW. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 28 mm, zakrzywiony z łamanym kowadełkiem po oddaniu strzału dla zwiększonego bezpieczeństwa podczas wyciągania staplera przez nowo utworzone zespolenie, z automatyczną regulacją docisku zaszywek szt. 24 2. Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 31 mm, zakrzywiony z łamanym kowadełkiem po oddaniu strzału dla zwiększonego bezpieczeństwa podczas wyciągania staplera przez nowo utworzone zespolenie, z automatyczną regulacją docisku zaszywek szt. 12 3. Jednorazowy automatyczny stapler liniowy o długości linii szwu 60mm, Załadowany ładunkiem do tkanki grubej (wysokość otwartej zszywki 4,8mm po zamknięciu 2,0mm). Stapler posiada dwie dźwignie - zamykającą i spustową. Lub Jednorazowy automatyczny stapler liniowy, o długości linii szwu 60mm, z podwójną linią naprzemiennie ułożonych tytanowych zszywek, wykonanych z drutu obustronnie spłaszczonego, załadowanego ładunkiem do tkanki grubej (4,8mm przed zamknięciem, 2,0mm po zamknięciu), ze zintegrowaną pinezką ograniczającą wysuwanie tkanki opuszczaną manualnie lub automatycznie; stapler posiada jedną dźwignię zamykająco-spustową szt. 21 4. Stapler liniowy automatyczny, długość szwu 45mm, dwa rzędy tytanowych zszywek obustronnie spłaszczonych na całej długości, wysokość zszywek 4,8mm, łącznie do 8 strzałów z prowadnikiem tnącym po wyzwoleniu ładunku, rękojeść gumow, sterylny, jednorazowego użytku szt. 12 5. Stapler liniowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 60mm, ładowany do 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzone kowadełko, wysokość zszywek 4,8mm, rękojeść antypoślzgowa szt. 12 6. Stapler liniowy jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 60mm, ładowany do 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzone kowadełko, wysokość zszywek 3,8mm, rekojeść gumowa antypoślizgowa szt. 9 7. Stapler liniowy z nowym nożem w każdym ładunku długość 80mm, ładowany do 8 strzałów, mozliwość użycia prawo i lewoskrętnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzone kowadełko wysokość zszywek 3,8mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 21 8. Stapler linowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 80mm, ładowany do 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzona kowadełko, wysokość zszywek 4,8mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 27 9. Stapler liniowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 100 mm, ładowany po 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, pdwójna linia tytanowych zszywek po obu stronnach cięcia na całej długości, poszerozne kowadełko, wysokość zszywek 3,8 mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 6 10. Stapler liniowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 100 mm, ładowany po 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, pdwójna linia tytanowych zszywek po obu stronnach cięcia na całej długości, poszerozne kowadełko, wysokość zszywek 4,8 mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 12 11. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 60mm, zszywki tytanowe, obustronne, spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8mm, nóż w ładunku szt. 12 12. Ładunek do stapleraa liniowego z nożem o długości 60mm, zszywki tytanowe, obustronne spłaszczone na całej długości, wysokośc zszywek 4,8mm, nóż w ładunku szt. 18 13. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 80mm, zszywki tytanowe, obustronne, spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8mm, nóż w ładunku szt. 18 14. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 80mm, zszywki tytanowe, obustronne spłaszczone na całej długości, wysokośc zszywek 4,8mm, nóż w ładunku szt. 24 15. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 100mm, zszywki tytanowe obustronnie spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8 mm, nóż w ładunku szt. 6 16. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 100mm, zszywki tytanowe obustronnie spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 4,8 mm, nóż w ładunku szt. 6
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: STAPLERY I ŁADUNKI LAPAROSKOPOWE Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość opakowań 1. 2. 3. 4. 1. Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy do ładunków staplerówjednorazowych laparoskopowych, 11 punktów artykulacyjnych do 45 stopni w obie strony, funkcja grasperowania w rękojeści staplera, wspólna rękojeść do ładunków prostych i z artykulacją z możliwością ponownego ładowania do 25 razy, przycisk odblokowujący ładunek zlokalizowany w rączce staplera, o średnicy trzonu 12mm, z możliwością rotacji o 360 stopni - dostepny w trzech długościach 6cm, 16cm, 26cm. szt. 12 2. Ładunek do staplera laparoskopowego, zamykająco - tnący, z nożem w ładunku, umieszczający 6 rzędów tytanowych zszywek (3+3), o długości linii szwów 45mm, sztywne kowadełko w celu poprawy kompresjii, posiadający możłwiość zginania w obie strony o 45 stopni, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,0mm, 3,5mm, 4,0mm, przeznaczony do tkanki średnio- grubej. Ładunek kompatybilny z automatycznym systemem staplerowym oraz staplerem laparoskopowym uniwersalnym. szt. 6 3. Ładunek do staplera laparoskopowego, zamykająco - tnący, z nożem w ładunku, umieszczający 6 rzędów tytanowych zszywek (3+3), o długości linii szwów 60mm, sztywne kowadełko w celu poprawy kompresjii, posiadający możłwiość zginania w obie strony o 45 stopni, o wysokości zszywek przed zamknięciem 2,00mm, 2,5mm, 3,0mm, przeznaczony do tkanki naczyniowo średniej. Ładunek kompatybilny z automatycznym systemem staplerowym oraz staplerem laparoskopowym uniwersalnym. szt. 6 4. Ładunek do staplera laparoskopowego, zamykająco - tnący, z nożem w ładunku, umieszczający 6 rzędów tytanowych zszywek (3+3), o długości linii szwów 60mm, sztywne kowadełko w celu poprawy kompresjii, posiadający możłwiość zginania w obie strony o 45 stopni, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,00mm, 3,5mm, 4,0mm, przeznaczony do tkanki średnio - grubej. Ładunek kompatybilny z automatycznym systemem staplerowym oraz staplerem laparoskopowym uniwersalnym. szt. 6
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: PRZYLEGAJĄCE SZWY SKÓRNE. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Przylegające szwy skórne. Paski do łączenia brzegów skóry, przylegające szwy skórne. Rozmiar 6-7 mm x 75-85 mm (po 3 paski w saszetce) saszetka 1200 2. Przylegające szwy skórne. Paski do łączenia brzegów skóry, przylegające szwy skórne. Rozmiar 6-7 mm x 30-40 mm (po 6 pasków w saszetce) saszetka 300
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: TAŚMA RETRAKCYJNA. Lp. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość 1. 2. 3. 4. 1. Taśmy retrakcyjne wykonane z silikonu nieprzepuszczalnego dla promieniowania rentgenowskiego, jednorazowego użytku o gładkiej powierzchni, nie przyrastające do tkanek. Kolory biały, niebieski, żółty, do wyboru przez zamawiającego podczas składania zamówienia. Szerokość taśmy 2,5mm, długość 75 cm. Taśmy pakowane w podójne sterylne saszetki. Opakowanie 24 szt. szt. 600
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: SIATKA POLIPROPYLENOWA LEKKA, DO PROCEDUR KLASYCZNYCH I LAPAROSKOPOWYCH. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Siatka polipropylenowa lekka 48,8 -60g/m2 , transparentna o grubości 0,40 - 0,53 mm i wielkości porów 1,5 mm lub porowatość max. 2270 µm. Siatka o dwukierunkowej elastyczności lub z niebieskimi pasami wzmacniającymi strukturę siatki i ułatwiającymi ukierunkowanie i implantację siatki, rozmiar 5-6 x 10-11 cm szt. 100 2. Siatka polipropylenowa lekka 48,8 - 60g/m2 , transparentna o grubości 0,40 - 0,53 mm i wielkości porów 1,5 mm lub porowatość max. 2270 µm. Siatka o dwukierunkowej elastyczności lub z niebieskimi pasami wzmacniającymi strukturę siatki i ułatwiającymi ukierunkowanie i implantację siatki, rozmiar 7,5-8 x 15 cm szt. 600
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: SIATKI PRZEPUKLINOWE. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Siatki przepuklinowe płaskie. Monofilament polipropylenowy. Rozmiar 30cm x 30cm (+/- 8 cm). Wymaga się naklejek identyfikacyjnych produktu. szt. 30
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: SIATKI PRZEPUKLINOWE. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Siatki przepuklinowe płaskie. Monofilament polipropylenowy. Rozmiar 15cm x 15cm (+/- 2 cm). Wymaga się naklejek identyfikacyjnych produktu. szt. 50 2. Siatki przepuklinowe płaskie. Monofilament polipropylenowy. Rozmiar 8cm x 13cm (+/- 2 cm). Wymaga się naklejek identyfikacyjnych produktu. szt. 50 Zamawiający wymaga złożenia po 1 szt. próbek dla poz. od 1 - 2 Zamawiający wymaga aby materiały szewne w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: Nie strzępienie się siatki Łatwość przecinania siatki Elastyczność siatki
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: SIATKI WCHŁANIALNE. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Siatka wchłanialna, pleciona z kwasu poliglikolowego do tymczasowego wsparcia tkanek i organów, 50% zdolności podrzymywania po 18 dniach, absorpcja 60-90 dnia, waga 56g/m2, wielkość porów 0,75mm, rozmiar 18x28 cm szt. 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: TAŚMY DO LECZENIA NIETRZYMANIA MOCZU. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Taśma do nietrzymania moczu, do przejścia zasłonowego. Metoda zakładania inside - outside (nazwywane też zasłonowymi taśmami podcwnikowymi do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu). Parametry taśmy: polipropylen niewchłanialny, monofilament o wymiarach 1,1 cm x 45 cm, cięta laserowo, wielkość porów powyżej 100 mikronów. Taśma umieszczona w plastikowej osłonie. Taśma umieszczona pomiędzy dwiema osłonami trokaru zespolonymi z taśmą i osłoną taśmy. Trokary jednorazowe - prowadnice stal nierdzewna z rączką profilowaną do przejścia zasłonowego metodą inside - outside, umieszczona w plastikowej osłonce. szt. 180
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: SIATKI. Lp. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Ilość sztuk 1. 2. 3. 4. 1. Siatka ginekologiczna przeznaczona do laparoskopowego podwieszania bocznego metodą Dubuissona w celu korekty wypadania macicy i pochwy. Materiał polipropylen monofilamentowy, 100% biokompatybilna, niewchłanialna. Wymiary 51,5 x 9 cm, gramatura 65 g/m2, wielkość porów 1mm. Automatycznie i laserowo cięte brzegi siatki. Tytanizowana hydrofilowa powierzchnia do zapewnienia lepszej integracji tkankowej i zmiejszenia ryzyka wystąpienia stanów zapalnych. szt. 8
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: PĘTLA ENDOSKOPOWA. Lp. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość 1. 2. 3. 4. 1. Pętla endoskopowa do podwiązywania zbudowana z nylonowego prowadnika przez który przewleczony jest szew chirurgiczny. Pętla wykonana z glikolidu i laktydu, okres wchłaniania 56-70 dni, wytrzymałość 80% po 14 dniach, długość 52cm, grubość 0. szt. 36
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: WOSK. Lp. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość 1. 2. 3. 4. 1. Wosk kostny (skład: wosk prszczeli). Pakowany w jałowe, jednorazowe sztabki. Waga 2-2,5 g. szt. 228