256540-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Periodické prohlídky vyšších stupňů tramvají 14T
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPeriodické prohlídky vyšších stupňů tramvají 14T
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky je provádění periodických prohlídek vyšších stupňů tramvaji 14T, a to buď formou prohlídek celého vozu včetně jeho elektrovýzbroje, nebo formou prohlídky elektrovýzbroje bez prohlídky vozu, to vše za podmínek a ve lhůtách stanovených v závazném návrhu rámcové dohody, který je Přílohou č. 8 zadávací dokumentace, v rozsahu Technického zadání – Periodické opravy vozů 14T, které tvoří Přílohu č. 1A Rámcové dohody, a Technického zadání – Elektrovýzbroj vozu, které tvoří Přílohu č. 1B Rámcové dohody, za ceny dle ceníku pro celkovou opravu a opravu elektrovýzbroje jako celek vozu, který tvoří Přílohu č. 2 Rámcové dohody. Podrobněji uvedeno v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPeriodické prohlídky vyšších stupňů tramvají 14T
Optionen
Beschreibung der OptionenUvedeno v zadávací dokumentaci.