See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 7- kamera Scheimpfluga na potrzeby Poradni Okulistycznej
Vorherige Bekanntmachung: 783753-2025
Interne Kennung: WSM/DZP/381-10834/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 7- kamera Scheimpfluga na potrzeby Poradni Okulistycznej
Interne Kennung: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu