2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy dla Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup macierzy dyskowych opisanych w Załączniku nr 1a, 1b do SWZ. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część I Zakup macierzy obiektowych dla Centrum e-Zdrowia w Warszawie. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla cz. I. Część II Zakup macierzy obiektowych dla Centrum e-Zdrowia w Warszawie. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla cz. II. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 303745-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.220.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. - ogłoszenie wstępne: 303745-2025 - Data publikacji: 13.05.2025- LOT-0007
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. I Zakup macierzy dla Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: Część I 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup macierzy obiektowych dla Centrum e-Zdrowia w Warszawie. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla cz. I. 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający nie przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP.
Los: LOT-0002
Titel: cz. II Zakup macierzy dla Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: Część II 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup macierzy obiektowych dla Centrum e-Zdrowia w Warszawie. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla cz. II. 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część II