2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare laadinfrastructuur in de provincie Fryslân
Beschreibung: De Opdracht Openbare Laaddiensten met kenmerk FE26001 die is beschreven in deze aanbesteding gaat over het leveren van openbare laaddiensten aan gebruikers op nieuw te realiseren en eventuele over te nemen laadlocaties binnen de provincie Fryslân en alles wat nodig is om openbaar opladen voor elektrische rijders mogelijk te maken op de nieuw te realiseren laadlocaties, waaronder het organiseren en uitvoeren van het plaatsing- en communicatieproces in de vorm van een opdrachtenmodel. In dit model worden overheden zelf eigenaar van de laadobjecten en nemen zij, via OVEF, de regie over realisatie, beheer en exploitatie. Dit biedt meer flexibiliteit, directe communicatie met uitvoerende partijen en betere mogelijkheden om beleid te koppelen aan uitvoering, bijvoorbeeld door inzet van lokaal opgewekte duurzame energie, dan het concessiemodel. De geraamde omvang bedraagt 1.000 laadobjecten verspreid over vijf jaar.
Interne Kennung: FE26001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overname van bestaande publieke, semipublieke laadpalen in deelnemende Gemeenten. Overname van laadpalen op semipubliek en privaat terrein in eigendom van deelnemende overheden. Deelname van andere leden van OVEF.