2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost v Orlové - Smlouva o Dodávce hardwarové infrastruktury a souvisejících služeb pro modernizaci IT prostředí
Beschreibung: Cílem dodávky je vytvoření moderního, bezpečného a vysoce dostupného IT prostředí, které zajistí spolehlivý provoz všech kritických aplikací zadavatele s důrazem na zabezpečení dat a kontinuitu provozu. Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a zajištění technické podpory komplexního řešení IT infrastruktury pro potřeby městského úřadu. Bližší specifikace je uvedena v rámci přílohy zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1